Forum Gündemi:

Konu Başlığı : datatr.com.tr Firma Bilgileri, Yorumları, Şikayet ve Kullanıcı Değerlendirmeleri

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : System
Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Super Moderator
266
konular
0
(Ticaret Puanı: )
May 2019
(Kayıt Tarihi)
06-05-2019, 06:33 PM
[Resim: logo.png]

Şirketimiz Data TR adı altında 2006 yılında hizmet hayatına başlamıştır. 2010 yılına kadar bireysel olarak hizmet veren şirketimiz freelance olarak yayın hayatına devam etmiştir. 

2011'de sektördeki şikayetler baz alınarak müşteri sorunu bizim sorunumuz mantığı ile hareket edilerek, şirketimiz 2 yılda %1000 üzerinde büyüme gerçekleştirdi ve 2013 yılında kurumsal bir yapı oluşturarak yayın hayatına resmi olarak başladı. 

Ayrıca Tüm müşterilerimize ÜCRETSİZ Olarak Monitoring, Yedekleme, Güvenlik, Optimize ve Opsiyonel olarak sunmuş olduğumuz DDOS ve HTTPD/GET saldırı koruma sistemlerinden sektörde öncü firmalardan biri olarak hizmet vermekteyiz. 

En düşük maliyet ile en yüksek trafiği karşılayabilmek firmamızın en önemli prensiplerindendir. Bu sebeple kontrol paneli vb hizmetlere yapılan ödemeleri sıfıra indirerek tüm deneyimlerimizi müşterilerimiz ile paylaşmaktayız.

Yenilikçi ve kurumsal düşünce yapısı ile koymuş olduğu hedeflere adım adım ulaşarak vermiş olduğu hizmetleri geliştirmeye devam eden şirketimiz, kaliteli hizmeti profesyonel seviyede sunmaktadır.

Telefon: +90 850 885 01 01
Faks: +90 850 881 01 DT
Web: [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir.Sizde aramıza katılmak ister misiniz? Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]
E-Posta: bilgi@datatr.com.tr
Adres: Atıf bey Mah. Önder Cad. No:12/Z-5 Gaziemir / İZMİR

Kurumsal Bilgilerimiz
Ticari Ünvan : Data TR Bilişim Teknoloji Hizmetleri - Ömür AKGÜN
Vergi Dairesi : Gaziemir Vergi Dairesi - İZMİR
Vergi Numarası : 0250 4096 72

Türkiye lokasyon Sunucularımız DGN Veri Merkezinde kendi kabinlerimizde bulunmaktadır, Tüm ekipmanlarımız ve sunucularımız firmamıza aittir.
Bir Dünya İstiyorum Çocukların Rahatça Oynayabildiği ve Güven İçinde Yaşayabildiği...

* Skype Kullanmıyorum.

Bu Konudaki Mesajlar
datatr.com.tr Firma Bilgileri, Yorumları, Şikayet ve Kullanıcı Değerlendirmeleri - tarafından System - 06-05-2019, 06:33 PM

Foruma Git:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi