Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Program Satışı Kuralları

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : oxcakmak
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konu Kilitli 
Çevrimdışı
Back-End Developer
******
55
mesajlar
46
konular
0
(Ticaret Puanı: )
Aug 2019
(Kayıt Tarihi)
#1
08-05-2019, 03:00 PM
Satışını yapacağınız programa ait ekran görüntüleri ilk mesajda olmak zorundadır. Kural ihlali durumunda konu içinde yazılı uyarı yapılacaktır. İhlalin devamı durumunda konu silinecektir.

Bu bölümünde; şu tarz program aranıyor, bu programı yapabilecek var mı, şu fiyata şu programı kuruyorum vb. gibi konular açılması yasaktır. Kural ihlali durumunda konu silinecektir.

Başkasına ait ücretli veya ücretsiz program satışı yasaktır. Kural ihlali durumunda sınırsız uzaklaştırma cezası verilecektir.

Daha önce açtığınız satış konularını fiyat değişikliği vs gibi durumlarda yeni konu açarak değil aynı konu üzerinden konunuzu editleyerek son mesajınızda bunu belirterek yapınız. Kural ihlali durumunda konu kilitlenecek veya silinecektir. İhlalin devamı halinde sınırsız uzaklaştırma cezası verilecektir.

Konu sahibi konuyu yukarıya taşımak için ard arda maksimum 2 mesaj yazabilir. Tespiti halinde mesaj silinir ve üye uyarılır. Bu ihlali alışkanlık haline getirdiğinde üyenin konusu silinir ve üye 1 gün forumdan uzaklaştırılır.

Kategoriye uygun olmayan konular uyarılmaksızın kilitlenecek veya silinecektir.
Forum Kuralları - Zamanın Değişmesiyle Hükümlerin Değişmesi İnkâr Olunamaz - Mustafa Kemal Atatürk


Foruma Git:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi