Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Önerileriniz

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 20 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : UnknownSouL
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Back-End Developer
105
konular
0
(Ticaret Puanı: )
Aug 2019
(Kayıt Tarihi)
08-06-2019, 10:36 PM (En son düzenleme: 08-07-2019, 02:55 AM oxcakmak.)
(08-06-2019, 10:02 PM)System demiş ki:
(08-06-2019, 09:38 PM)oxcakmak demiş ki: Alışveriş: Tema Alış / Satış - Eklenti Alış / Satış
Link borsası: Backlink
konu dışı: çekilişler & etkinlikler - oyunlar - Geyik
yönetim için çöp bölümü olmalı konular silinmek yerine çöpe taşınmalı

tema olan wp temaları değil mi?

wordpress kalkacak bu bölümler tüm alanları kapsayacak tema alış satışta mybb, vbulletin vs. tümünü kapsayacak.

Ön ek kısmına Alım, Satım getirilmeli
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir.Sizde aramıza katılmak ister misiniz? Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]
Back-End Developer
105
konular
0
Aug 2019
(Kayıt Tarihi)
08-07-2019, 03:33 AM
Şikayetim Var forumu "Forum İçi Şikayetim Var" olarak değiştirilmeli ve alt forum olarak: "Çözümlenmiş Şikayetler"
Forum Dışı Şikayetim Var forumu eklenmeli
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir.Sizde aramıza katılmak ister misiniz? Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]
Üye
*
21
konular
0
Aug 2019
(Kayıt Tarihi)
08-31-2019, 04:30 AM
Gelen önerileri dikkate almanız, yeniliklere açık olmanız çok hoş.. Ayrıca forum renkleri çok iç açıcı, çok beğendim. Umarım daim olur, faydalı olur.
Gözüme çarpan durumları buradan iletmeye gayret ederim. Umarım katkımız olur.

Kolaylıklar dilerim.
WEB KARTALI     | Yazılım Geliştirici   |   Web Developer
Administrator
12
konular
0
May 2019
(Kayıt Tarihi)
08-31-2019, 10:33 AM
(08-31-2019, 04:30 AM)WEB KARTALI demiş ki: Gelen önerileri dikkate almanız, yeniliklere açık olmanız çok hoş.. Ayrıca forum renkleri çok iç açıcı, çok beğendim. Umarım daim olur, faydalı olur.
Gözüme çarpan durumları buradan iletmeye gayret ederim. Umarım katkımız olur.

Kolaylıklar dilerim.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz gelen tüm önerileri değerlendiriyoruz çünkü el elden üstündür 

Süreklilik konusunda şüpheniz olmasın hep buradayız 

Hep beraber paylaşımlar yaparak formumuzu bilgi bazında ilerleteceğiz

İyi forumlar
" Ne Mutlu Türküm Diyene! " M.K.A
Üye
*
21
konular
0
Aug 2019
(Kayıt Tarihi)
08-31-2019, 08:43 PM
Forum teması o kadar hoş ki Smile insanın gidip forum sitesi açası geliyor Smile

1-) Yazılan her yorumun altında "Yukarı Çık" Butonu mevcut.. Buna hiç gerek yok sanırım.. Sayfanın sağ alt köşesinde 1 adet Yukarı Çık vazifesi gören buton olsa yeterli olur sanırım.
2-) Forum içinde kullanıcıların yazmış olduğu yorumları "Beğen" - "Beğenme" tarzı butonlar olsa iyi olurdu aslında..
3-) Yorum editörlerinden en azından "Bold" - "Text Color" "Lİnk" vb butonlar olsa iyi olur.. Olmazsa olmazlardan editör düzeltilmeli bence..
4-) Forum içinde kullanıcı avatarlarının sol üst köşesinde "Avatar Değiştir" Simgesi mevcut.. Ya sadece kendi kullanıcımızın avatarının üstünde olsun yada hiç olmasın bence.. Garipsedim Smile
Administrator
12
konular
0
May 2019
(Kayıt Tarihi)
09-01-2019, 03:42 PM
(08-31-2019, 08:43 PM)WEB KARTALI demiş ki: Forum teması o kadar hoş ki Smile insanın gidip forum sitesi açası geliyor Smile

1-) Yazılan her yorumun altında "Yukarı Çık" Butonu mevcut.. Buna hiç gerek yok sanırım.. Sayfanın sağ alt köşesinde 1 adet Yukarı Çık vazifesi gören buton olsa yeterli olur sanırım.
2-) Forum içinde kullanıcıların yazmış olduğu yorumları "Beğen" - "Beğenme" tarzı butonlar olsa iyi olurdu aslında..
3-) Yorum editörlerinden en azından "Bold"  - "Text Color" "Lİnk" vb butonlar olsa iyi olur.. Olmazsa olmazlardan editör düzeltilmeli bence..
4-) Forum içinde kullanıcı avatarlarının sol üst köşesinde "Avatar Değiştir" Simgesi mevcut.. Ya sadece kendi kullanıcımızın avatarının üstünde olsun yada hiç olmasın bence.. Garipsedim Smile

Beğen sistemi yakında başlıyor. Diğer taleplerinizi de iletiyorum tasarımcımıza mümkün olanlar değiştirilecek.
" Ne Mutlu Türküm Diyene! " M.K.A
Üye
*
21
konular
0
Aug 2019
(Kayıt Tarihi)
09-02-2019, 02:21 PM
Eyvallah üstadım emeklerinize sağlık, kolaylıklar dilerim.
Üye
*
4
konular
0
Sep 2019
(Kayıt Tarihi)
10-01-2019, 12:45 PM
Hocam forumda yeni mesajları görebileceğim bir sayfa var mı? Ben bulamadım. Genelde ben forumları yeni mesajlar sayfasından takip ederim ama burada bulamadım.
Back-End Developer
105
konular
0
Aug 2019
(Kayıt Tarihi)
10-01-2019, 01:44 PM
(10-01-2019, 12:45 PM)a1k9 demiş ki: Hocam forumda yeni mesajları görebileceğim bir sayfa var mı? Ben bulamadım. Genelde ben forumları yeni mesajlar sayfasından takip ederim ama burada bulamadım.

Son yorumlar bölümünde bulabilirsin.
Üye
*
1
konular
0
Mar 2020
(Kayıt Tarihi)
03-31-2020, 10:53 PM (En son düzenleme: 03-31-2020, 10:54 PM netflixer.)
hocam forum oldukça kullanışlı reklamla vs. canlansa kullanılır aslında.

+ olarak konu sayfalarında avatarlar çok büyük duruyor, küçültülebilir.

Foruma Git:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi