Forum Gündemi:

Konu Başlığı : 1.4 - 1.6 - 1.8 Mybb Google Analytics Ekleme Eklentisiz Modülsüz Nasıl Yapılır?

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 2 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : System
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Super Moderator
266
konular
0
(Ticaret Puanı: )
May 2019
(Kayıt Tarihi)
08-06-2019, 02:58 PM
Merhaba Arkadaşlar

Google Analytics tarafından size verilen kodu modülsüz ve pluginsiz olarak temanıza işleyebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

Admin KP / Şablon Stiller / Şablonlar / Kullandığınız temayı Seçin ve  Üstüne tıklayın / Tıkladıkdan sonra / Footer Şablonlar Giriniz / footer kalıbının en altına kodunuzu ekleyin ve kaydedin

işlem bu kadar.

İyi forumlar
Bir Dünya İstiyorum Çocukların Rahatça Oynayabildiği ve Güven İçinde Yaşayabildiği...

* Skype Kullanmıyorum.
Üye
*
1
konular
0
Oct 2020
(Kayıt Tarihi)
10-22-2020, 11:36 PM
(08-06-2019, 02:58 PM)System demiş ki: Merhaba Arkadaşlar

Google Analytics tarafından size verilen kodu modülsüz ve pluginsiz olarak temanıza işleyebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacafooterktır.

Admin KP / Şablon Stiller / Şablonlar / Kullandığınız temayı Seçin ve  Üstüne tıklayın / Tıkladıkdan sonra / Footer Şablonlar Giriniz / footer kalıbının en altına kodunuzu ekleyin ve kaydedin

işlem bu kadar.

İyi forumlar
footer kalıbının kodunu ekran görüntüsü olarak paylaşırmısınız. Ben beceremedim
Üye
*
133
konular
1
May 2019
(Kayıt Tarihi)
10-23-2020, 04:12 PM
(10-22-2020, 11:36 PM)Veysel475 demiş ki:
(08-06-2019, 02:58 PM)System demiş ki: Merhaba Arkadaşlar

Google Analytics tarafından size verilen kodu modülsüz ve pluginsiz olarak temanıza işleyebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacafooterktır.

işlem bu kadar.

İyi forumlar
footer kalıbının kodunu ekran görüntüsü olarak paylaşırmısınız. Ben beceremedim

belirtilen adımları uyguladınız mı?
Boss is coming!  Cool

Foruma Git:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi