Forum Gündemi:


Konu Başlığı : PHP KurumsalMarket Akıllı Ticaret Servisleri - E-Ticaret & E-İhracat Yazılımları

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : HelluvA
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Üye
*
1
mesajlar
1
konular
0
(Ticaret Puanı: )
Feb 2021
(Kayıt Tarihi)
#1
02-25-2021, 03:31 PM
[Resim: eticaret.png]

KurumsalMarket Akıllı Ticaret Servisleri

Merhaba sevgili Wmwebworld üyeleri, 2010 yılından bugüne Özel Tasarım & Yazılım projeleri geliştirirken 3 yıl önce faaliyete geçirdiğimiz Kurumsaltasarım Dijital Reklam Ajansı markasıyla İstanbul'da firmamızı kurduk ve çalışmalarımıza kurumsal olarak devam ettik. Mevcut müşterilerimizin özel talepleri ve doğan ihtiyaçlar sonrasında kendi altyapımız üzerine sıfırdan tamamen bize ait bir [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir.Sizde aramıza katılmak ister misiniz? Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] ve [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir.Sizde aramıza katılmak ister misiniz? Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] altyapısı geliştirdik. Sektörde ki mevcut sorunları ve şikayet kayıtlarını inceleyerek hazırladığımız ve geliştirdiğimiz yazılımı 15 Şubat itibariyle satışa çıkardık. KurumsalMarket Akıllı ticaret servisleri olarak, bir çok alanda çıkaracağımız yeni yazılımlar ve altyapılarla dijital sektöre özel yazılım çözümleri üreteceğiz.

------------------------------------------------------------
Özel hazırladığımız temayla birlikte Google Pagespeed Hızlarımız Mobil %75 üzeri - Masaüstü %85 üzeri ortalama hızlar almaktayız.
------------------------------------------------------------

Sektörde gerçekten hızlı, işlevsel, özel tasarımlı, kullanıcı deneyimli ve daima kendini yenileyen bir yazılım altyapısıyla sizleri tanıştırmak istiyorum.

Web sitemizden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz : [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir.Sizde aramıza katılmak ister misiniz? Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir.Sizde aramıza katılmak ister misiniz? Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]


Foruma Git:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi