Forum Gündemi:


Konu Başlığı : hostlab.com.tr Firma Bilgileri, Yorumları, Şikayet ve Kullanıcı Değerlendirmeleri

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : System
Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Super Moderator
******
228
mesajlar
200
konular
0
(Ticaret Puanı: )
May 2019
(Kayıt Tarihi)
#1
06-05-2019, 06:24 PM
2010 yılından bugüne çeşitli projelerle birçok tecrübe edinmiş ekibimiz 2012 yılında hosting sektörüne yönelip piyasadaki önemli firmalarda görev aldı ve daha sonrasında 2017 yılının Ocak ayında bir araya gelerek %100 yerli sermaye ile HostLAB markasını tescilledi.

1 yıldan daha fazla süren ar-ge çalışmalarımız sonucunda tüm altyapımız ve kurumsal işlemlerimiz büyük bir titizlikle tamamlandı, HostLAB İnternet ve Bilişim Hizmetleri Bursa'da sektöre başarılı bir giriş yaptı.

Vizyonumuz,
Mutlu müşteri kitlemizi gün geçtikçe büyüterek firmamızı sektördeki öncü firmalar arasına getirmek ve teknolojinin her parçasını kullanarak siz değerli müşterilerimizi memnun edecek yeniliklerle tanıştırmak.

Misyonumuz,
Siz değerli müşterilerimizi olabilecek en iyi derecede mutlu etmek, kurumsal çerçeve içerisinde samimi ve hızlı gerçek teknik desteği sağlamaktır. Minimum fiyatı maksimum kaliteyle birleştirip sizlere güvenilir ve güleryüzlü bir şekilde sunmak bizim en büyük gayemiz.

Neden HostLAB?

Sorunsuz Hizmet Garantisi
HostLAB, sahip olduğu son teknoloji donanımlar ve üst düzey bilgiye sahip destek ekibi sayesinde siz değerli müşterilerine %100 sorunsuz hizmet garantisi vermektedir.

7/24 Gerçek Destek Garantisi
HostLAB, vardiyalı çalışan destek ekibi sayesinde siz değerli müşterilerine 7/24 gerçek destek garantisi vermektedir. HostLAB'ta sorularınız hiçbir zaman cevapsız kalmaz!

Mutlu Müşteri Garantisi 
HostLAB, sorunsuz binlerce müşterisine ve yılların verdiği tecrübesine güvenerek %100 mutlu müşteri garantisi vermektedir. Bizim için memnuniyetiniz önceliğimizdir.
Bir Dünya İstiyorum Çocukların Rahatça Oynayabildiği ve Güven İçinde Yaşayabildiği...

* Skype Kullanmıyorum.


Foruma Git:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi