Forum Gündemi:

Konu Başlığı : CryptoTab İle para Kazanma

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : s3rum
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üye
*
1
konular
0
(Ticaret Puanı: )
Nov 2019
(Kayıt Tarihi)
Photo  11-02-2019, 11:30 PM (En son düzenleme: 11-03-2019, 08:02 AM oxcakmak.)
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim alanında 4 aydır araştırma yaptığım bir konu hakkında uzmanlaştığım için sizinlede paylaşmak istedim bu konuyu 
internette para kazanma yazınca önünüze çıkan gereksiz bilgi sayısı belkide şu sanal mecrada en çok reklamı yapılan şey anket doldurmalar reklam izlemeler 2 günde 1 kuruş kazandıran uygulamaları saymıyorum bile
 Benim bugün göstereceğim şey çok hoşunuza gidecek
BİTCOİN olayını duymuşsunuzdur mecranın içine girdiğiniz zaman fazla terimle karşılaşıyorsunuz ve bunların hepsini bilmenize gerek yok bilgisayarınızda (özelliği düşük/yüksek ekran kartı vs farketmeksizin) bitcoin çıkarabileceksiniz hemde programsız Smile
 bunu indireceğiniz bir tarayıcı üzerinden yapıyorsunuz adı CyroptoTab bu tarayıcı google chrom'a eklenti olarak geliyor arayüzü vs çok basit beğenmezseniz uzantıyı sil yapıyorsunuz bu kadar chrome gibi bir tarayıcı sadece internette surf yaparken PARA KAZANACAKSINIZ surf yapmasanızda olur açık dursun öylece bilgisayarınızı yavaşlatmıyor
[Resim: 9Y76Dr.png]
ekrandaki rakam  benim şuana kadar kazandığım miktar(1 saat önce indirdim bende taryıcıyı) sürekli size gösteriyor ne kadar kazandıgınızı vs ve ekrana yazan rakam benım 1 saatlik kazancım ne bilgisayarınızı çok yoruyor ne elektiriğinizi pert ediyor üstelik bunu laptoptan yaptım şuan ne ısınma var ne donma ne kasma
ödeme sistemide çok basit sanal herhangi bir kripto para cüzdanının linkini yapıştırıyorsunuz bu kadar.
buraya tarayıcının indirebileceğiniz  linkini bırakıyorum benim referanslımla üye olursanız sevinirim sizden kazanacağım çok bir şey değil 0.00000002 btc Smile  bu konuyuda davet bağlantısından BTC kasmak için AÇMADIM sadece en basit şekilde nasıl kazanırsınız bunu göstermek istedim . 
 TARAYICI LİNKİ ;
https://get.cryptobrowser.site/9697211
 ödeme kanıtı videolarını çekip youtubeye atmış başka kullanıcılar geçtiğimiz ağustos ayına ait bir tane gördüm izleyebilrisniz bende indireli bir saat oldugu ıcın odeme alıp kanıt vıdeosu çekemedim henüz Smile sorunuz varsa cevaplarım seve seve

Foruma Git:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi