WMWW | Webmaster Forumu | Webmaster Platformu

Tam Versiyon: Ücretsiz Reklam Alanları
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Merhaba Arkadaşlar

Sitemize yapılan çalışmalar neticesinde şuanda sıralamalarımız çok iyi durumda ama foruma can vermek ve daha fazla trafik almak için ihtiyacımız olan şeyler paylaşımlar.

Paylaşımlar siteye girişlerin oranlarını daha fazla arttıracağı gibi ek olarak forum kullanıcılarının kazanç kapılarını da açacaktır.

Bu nedenle bizde şöyle bir karara vardık. Forum içinde 25 konu açan her arkadaşa 1 aylık ücretsiz reklam alanı verilecek.

Açılan konularınız da haberleri gelip kopyala yapıştır yapmayacaksınız tabi buraya takılan hiç kimse zaten amatör değil o nedenle detay vermeye gerek duymuyorum.

Trafik getirecek her paylaşımınız reklam alanlarınızda size dönüş sağlar.

* Bannerlerinizi kendiniz hazırlamanız gerekmektedir.

iyi forumlar dilerim
(02-03-2020, 01:09 PM)UnknownSouL demiş ki: [ -> ]Merhaba Arkadaşlar

Sitemize yapılan çalışmalar neticesinde şuanda sıralamalarımız çok iyi durumda ama foruma can vermek ve daha fazla trafik almak için ihtiyacımız olan şeyler paylaşımlar.

Paylaşımlar siteye girişlerin oranlarını daha fazla arttıracağı gibi ek olarak forum kullanıcılarının kazanç kapılarını da açacaktır.

Bu nedenle bizde şöyle bir karara vardık. Forum içinde 25 konu açan her arkadaşa 1 aylık ücretsiz reklam alanı verilecek.

Açılan konularınız da haberleri gelip kopyala yapıştır yapmayacaksınız tabi buraya takılan hiç kimse zaten amatör değil o nedenle detay vermeye gerek duymuyorum.

Trafik getirecek her paylaşımınız reklam alanlarınızda size dönüş sağlar.

* Bannerlerinizi kendiniz hazırlamanız gerekmektedir.

iyi forumlar dilerim

Süper Fikir kutlarım Smile
ben satış yapmıyorum ama yinede paylaşım yaparım Smile
inşallah ilgi görür paylaşım iyidir ya sitede trafik yükselince sonuçta sende kazanıyorsun
A safe space for new acquaintances
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir.Sizde aramıza katılmak ister misiniz? Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]