WMWW | Webmaster Forumu | Webmaster Platformu

Tam Versiyon: Edina Tek Sayfa Kişisel Portföy Scripti
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Merhaba dostlarım kendim kodladığım kişisel site scriptini herkese ücretsiz olarak veriyorum. Script için gereken özellikler: -MySQL / PDO Eklentisi -PHP >=5.4
Script demosu için aşağıdaki linke tıklayınız: [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir.Sizde aramıza katılmak ister misiniz? Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]
indirmek için aşağıdaki linkte tıklayınız: [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir.Sizde aramıza katılmak ister misiniz? Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]
Github: [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir.Sizde aramıza katılmak ister misiniz? Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]
Website: [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir.Sizde aramıza katılmak ister misiniz? Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]
Kurulumu:
-zip dosyasını klasöre çıkartıyoruz.
-Cpanel üzerinden bir adet veritabanı oluşturup, çıkardığınız dosyanın klasör içerisinde yer alan config.php dosyasını açıyoruz.
-Dosya içinde yer alan veritabanı bilgilerini ve BASE_URL sabitini kendi sitemiz ile değiştiriyoruz (BASE_URL her zaman [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir.Sizde aramıza katılmak ister misiniz? Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] gibi olmalıdır, sonunda taksim işareti olmalıdır)
-Dosya düzenlenmesi tamamlandıktan sonra sunucunuza yükleyip kullanabilirsiniz.
Eğer bir sorun ile karşılaşırsanız bana info@oxcakmak.com adresinden mail atabilirsiniz.